Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

353646214-alluramin.jpg

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich skład znaczy w całości naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie wchodzą na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich służenie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i lubienia, w jakiej pozostałe kobiety będą Owi bardziej ludzkie i uległe. Działanie feromonów jest całkiem zdrowe i przyjazne, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz ponadto w sklepie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz wykonasz aurę bezpieczeństwa oraz oczekiwania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w towarzystwu
zostaniesz w sztuki dominatora i prowadzący
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe trasy i zdobędziesz akceptacja innych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w polach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do większości infochemicznej, które naturalnie przebywają w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Pokazuje się natomiast, że podstawy te nie mają żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe prace w naturalnym byciu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację i pozwolą na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a ponadto – co dla grup jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów otwiera się w czasie, kiedy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak czynią te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną i wspierają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedzy na ten temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem pomysły są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym mają się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się więc w własnej podświadomości.

alluramin new

www.Alluramin24.com