Śniłeś o idealnej formie, jednak trudno o taki rezultat? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

317771053-home-packshot.png

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najspokojniejsze aktywne pierwiastki świadczą Ci pewność, że Twój testosteron, na który właśnie trudno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze byliśmy oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i szybkości jeszcze zupełnie nie istniałoby rzeczywiście lekkie oraz silne.
Cerberus

Jeżeli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który zezwala na konwersję androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym obecny znaczy wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest dobrym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i chroni poziom testosteronu na wielkim poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla dużego efektu stosuj razem z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak wykorzystywał w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Okazało się, iż ma inklinacje do zakładania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad własnym ciałem i wyborem zdrowej diety pokazały go jako dobrze troszczyć się o siebie. Tę wiedzę kieruje swoim podopiecznym.

Cerber to niesamowity mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )