Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże ten kłopot i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

424328664-vivens.png

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą prawdopodobnie być nieprawidłowa dieta i niskie zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zmienia ich kształt oraz strukturę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się i dla kobiet, jak oraz dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na kolejny element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To aktualnie owe fakty decydują o wydajnym funkcjonowaniu preparatu oraz pamiętają szerokie stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co wewnątrz czym chodzi, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso