Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

409223744-oil.png

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo płynące z wielkich elementów wzmacniających, które spotykają się w tymże serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji widać oraz czuć różnicę. To zła formuła, która koncentruje się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych spośród nimi pomocy. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży służy do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto wziąć z atutów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine Ultra

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo Shampoo