Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

632084522-clim.jpg

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie ubiegła w sum zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by poczuć kompletną satysfakcję z seksu i przeżyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że więc nie kłopot, to tenże wiesz, iż nie udało Ciż się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się to szczególnie, ona że w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być wynikiem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze twoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może spowodować, że będziesz w trwanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten dodatkowy czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał możliwość kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Obecnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

derminax

Femmax