Co sprawia, że nie możemy uzyskać erekcji? 

 

Wśród najpowszechniejszych powodów pojawienia się problemów z erekcją możemy wymienić:

 

1) Zła dieta – jeśli obżeramy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, tłustym, w naszym jadłospisie brak zaś zdrowych warzyw, owoców, ryb, to nie możemy się dziwić, że niestety potencja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak aktywności sportowej, siedzący tryb życia – o ile to najzupełniej typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy sporo czasu siedząc, przecież bez pracy zawodowej ciężko żyć na fajnym poziomie, to jednak nie ma wymówki dla osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu również z jego poziomem libido nie wszystko jest OK.

 

4) Znużenie – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani własną kobietą, jej ciałem, to później może dojść rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna może zabić. W owym celu warto pogadać ze swoją partnerką, zapytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagoseksowne ubrania, może jakieś zabawki, erotyki bądź przebieranie się. Możliwości, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie fajniejsze jest sporo.

 

5) Nadmierny stres, kłopoty zawodowestresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, ale przecież nikt nie sugeruje, że powinniśmy reagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować własnym życiem, aby przenigdy nie dochodziło do takiej sytuacji, w której stres sparaliżuje nam zarówno dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja
cialis tanio