Kilka trików na mocniejszą erekcję

8849-5731-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Istnieje parę prostych strategii, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco silna albo jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz kilka wskazówek dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady na pewno okażą ci się pomocne!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego kamagra tanio zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje przepływ krwi do penisa w trakcie seksu. Jeśli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do chorób naczyń krwionośnych. Ten stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zlikwiduj nadwagę.