Dziewięć rad na zwiększenie libido

6945-3451-ico-wu.jpg

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Przedstawiam kilka prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem dowiodły, że kontakt cielesny ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 % – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij sok z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, potencja
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się wonią wanilii

Woń wanilii efektywnie intensyfikuje przepływ krwi do penisa – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli facet konsumuje za mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. W związku z tym wskazane jest włączyć do jadłospisu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, iż już 2 papierosy mogą sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra